انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان: اطلاعیه مهم، دهمین دوره انتخابات انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان

اطلاعیه مهم، دهمین دوره انتخابات انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان

نظر به اینکه انتخابات تعیین اعضای هیات مدیره انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران شاخه گیلان در آذر ماه ۹۸ برگزار میگردد؛ لذا از اعضای پیوسته انجمن دعوت می‌شود که ...

اطلاعیه مهم دهمین دوره انتخابات انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان

موضوع:

انتخابات تعیین اعضای هیات مدیره انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان آذر ماه ۹۸ نظر به اینکه انتخابات تعیین اعضای هیات مدیره انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران شاخه گیلان در آذر ماه ۹۸ برگزار میگردد؛ لذا از اعضای پیوسته انجمن دعوت می‌شود که در صورت تمایل به نامزد شدن در دهمین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن شاخه گیلان، تقاضا و رزومه کامل خود را به همراه فایل اسکن عکس پرسنلی جهت بررسی، تایید و درج در وبسایت و کانال انجمن حداکثر تا ۵ آبان ماه سال جاری از طریق ایمیل زیر به دبیرخانه انجمن شاخه گیلان ارسال نمایند.

لازم به ذکر است معرفی کاندیدا بر اساس فایل ارسالی از طرف خود اشخاص صورت می‌پذیرد و از آنجایی که پذیرش کاندیدا در انتخابات هیات مدیره انجمن صرفا بر اساس عضویت در انجمن صورت می‌پذیرد، انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات شغلی و تحصیلی ارائه شده ندارد.

ایمیل:

F.dastyar@gilrec.co.ir t.ghomi@gilrec.co.ir

کانال اطلاع رسانی شاخه گیلان:

https://t.me/IAEEEGilan

وبسایت انجمن:

www.IAEEE-Gilan.ir

جهت اطلاعات بیستر از طریق شماره‌های تماس زیر با دبیرخانه انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران - شاخه گیلان تماس حاصل فرمایید.

۰۱۳۳۳۳۳۱۳۰۸

۰۹۱۲۵۶۰۱۷۳۷

اخبار