انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان: این ژاکت غوغایی در کیک‌استارتر به راه انداخته است

این ژاکت غوغایی در کیک‌استارتر به راه انداخته است

ژاکتی به نام BauBax که اخیرا کمپینش در کیک‌استارتر آغاز شده، توانسته با ویژگی‌های کاربردی‌ خود به محبوبیت بالایی در این وبسایت دست پیدا کند.

BauBax احتمالا تنها کالای دنیای فشن باشد که توانسته تا امروز 2.5 میلیون دلار برای تولید خود جمع‌آوری کند. این ژاکت که اخیرا کمپین کیک‌استارتری‌اش را آغاز کرده، موفق شده در مدتی کوتاه به محبوبیت بسیار بالایی در میان کاربران این وبسایت دست پیدا کند.
 


هدف این ژاکت یک چیز است: برای تمامی نیازهای روزانه شما یک راه‌حل وجود دارد.

این ژاکت که به شوخی با صفت چاقوی سوییسی دنیای لباس یاد می‌شود، دارای 15 ویژگی و قابلیت مختلف مانند بالشت کوچک برای راحتی گردن، یک پوشاننده چشم، دستکش‌هایی در درون آستین، محل قرارگیری ایرفون، یک جیب جالب برای نگه‌داشتن نوشیدنی، زیپری که می‌تواند از ژاکت جدا شود و حکم استایلوس یا قلم معمولی نوشتاری را داشته باشد و جیب‌هایی برای آیپد و آیفون است.

این ژاکت در چهار مدل Sweatshirt ،Windbreaker ،Bomber و Blazer عرضه شده است.
تا لحظه نوشتن این مطلب، BauBax توانسته از 14,646 پشتیبان، مجموعا سرمایه‌ای 2 میلیون 597 هزار دلاری جذب کند. کمپانی سازنده قصد دارد این ژاکت را در ماه نوامبر برای پشتیبانانش ارسال کند و احتمالا از اوایل سال آینده به صورت انبوه وارد بازار کند. قیمت خرده‌فروشی آن 160 دلار خواهد بود.

برای جزئیات بیشتر و مشاهده ویدیوی تبلیغاتی BauBax به این لینک مراجعه کنید.

منبع : دي جي كالا

اخبار فناوری